prezentační video degustační deník

Máte rádi víno, navštěvujete ochutnávky a objevujete nová vinařství, ale po pár týdnech si už nevzpomenete ani na název odrůdy? Právě pro Vás je Degustační deník, který si Vaše zážitky, dojmy a získané vjemy zapamatuje za Vás. Nepostradatelný průvodce pro všechny…
CHci vidět více

Zetor vytvoření reklamního videa

Traktory značky Zetor začaly psát svou historii v poválečné době. První traktor Zetor Z 25 má v křestním listu datum 15. března 1946. A dnes ...?
CHci vidět více

natočení videa v zahraničí TENDON - NORSKO

Strastiplná cesta do Norska. AMBASSADOR TENDONU Luka Krajnc přelezl nejstarší cestu v Ospu 8b+ "STARA" a my jsem s kamerou byli u toho!!!
CHci vidět více

3d video animace výrobku OO Brush a jeho použití

Společnost JS dent shop s.r.o. jako jediní na českém trhu nabízí speciální zubní kartáčky OO Brush. Vytvořili jsme 3D animaci tohoto výrobku s manuálem na jeho použití.
CHci vidět více

MEDUSE EXPERIENCE

Meduse was founded in 2005 in the Czech Republic. With launching the first collection called “Craft” we laid the foundation stone of the worldwide trend – a new category of shisha pipes was born – design shisha pipe.
CHci vidět více

SALEWA - reklamní video pro sociální sítě

Natočení a vytvoření reklamního videa pro značku SALEWA - předního výrobce sportovního a outdoorového oblečení. Video ve znamení girl power, určeného pro propagaci na sociálních sítích.
CHci vidět více