COLONNADE

V návaznosti na vytvoření loga pojišťovny Colonnade jsme jim dále vytvořili profesionální firemní grafiku a vizuální styl.
CHci vidět více

VIVIDLEGAL

Tvorba corporate identity pro mladou a dynamickou advokátní kancelář Vivid Legal sídlící na Slovensku s působností ve střední a východní Evropě. V návaznosti na nové logo a vizuální styl jsme vytvořili tak firemní web.
CHci vidět více

KNESPL it

V návaznosti na nové logo jsme pro švýcarskou společnost Knespl IT vytvořili také komplexní vizuální styl vycházející z navrženého logotypu. 
CHci vidět více

BENTWOOD

V návaznosti na nové logo jsme pro  firmu Bentwood vytvořili také moderní vizuální styl vycházející z navrženého logotypu. 
CHci vidět více

ROBERTSON & BLUMS

V návaznosti na nové logo jsme pro mezinárodní firmu Robertson & Blums Corporate vytvořili také komplexní vizuální styl vycházející z navrženého logotypu. 
CHci vidět více

LINDNER

V návaznosti na nové logo jsme pro německou slévárenskou firmu Lindner Guss & Maschinenteile s.r.o. vytvořili také komplexní vizuální styl vycházející z navrženého logotypu.
CHci vidět více

FARMÁŘI

V návaznosti na nové logo jsme producentům farmářských výrobků Farmáři vytvořili také komplexní vizuální styl vycházející z navrženého logotypu.   
CHci vidět více

Modernizace firemní grafiky MIRAWOOD

Vytvoření redesignu a modernizace firemní grafiky pro firmu Mirowood. Vytvoření komplexního vizuálního stylu vycházející z navrženého logotypu. 
CHci vidět více