VIDEO MARKETING

Specializuje se na tvorbu firemních a produktových videí, která kombinujeme s 3D animací, leteckými záběry, podmanivou hudbou a motion doprovodnou grafikou.

 


- natáčení v sídle klienta, popř. dle předem určené lokace
- doprava včetně zajištění profesionální techniky
- kompletní zpracování a střih pořízených záběrů
- postprodukce / úprava barev
- prezentace a konzultace se zákazníkem
- rendering a vyexportování formátu ve FULL HD / 4K dle dohody

Slévárny Kuřim

Kuřimská slévárna byla vystavěna podle projektu firmy LESTER B. KNIGHT ASOCIATES - CHICAGO v místě původní strojírenské haly brněnské Zbrojovky. Výstavba byla započata v roce 1949.
CHci vidět více

REEL 2017

Sestřih toho nejlepšího co za poslední rok vzniklo v naší progresivní video dílně. Každá nová zakázka je výzva, která nás nutí se neustále zlepšovat. Věříme, že Vás zaujme i naše letoší produkce. 
CHci vidět více

prezentační video degustační deník

Máte rádi víno, navštěvujete ochutnávky a objevujete nová vinařství, ale po pár týdnech si už nevzpomenete ani na název odrůdy? Právě pro Vás je Degustační deník, který si Vaše zážitky, dojmy a získané vjemy zapamatuje za Vás. Nepostradatelný průvodce pro všechny…
CHci vidět více

Video prezentace společnosti AEC

Společnost AEC je prémiovou značkou v rámci Cleverlance Group. Jejich pozice vznikla léty prověřené práce a zodpovědným přístupem ke všem úkolům. Zákazníkům přináší technické novinky a složitá technologická řešení uzpůsobená jejich individuálním podmínkám.
CHci vidět více

Zetor vytvoření reklamního videa

Traktory značky Zetor začaly psát svou historii v poválečné době. První traktor Zetor Z 25 má v křestním listu datum 15. března 1946. A dnes ...?
CHci vidět více

Produktové video pro výrobce Tilak

U outdoorového oblečení je nezbytné, abyste se na něj mohli 100% spolehnout za jakýchkoliv podmínek. Oblečení Tilak je synonymem pro prvotřídní kvalitu a spolehlivost.
CHci vidět více

Firemní video prezentace Tendon

Tendon propaguje aktivní horolezectví, které není  pouze sportem, filozofií nebo životním stylem, představuje navíc nespoutanou sílu přírody, proudící přes všechny smysly každého, kdo chce prostřednictvím horolezectví poznat zejména sám sebe.
CHci vidět více

natočení videa v zahraničí TENDON - NORSKO

Strastiplná cesta do Norska. AMBASSADOR TENDONU Luka Krajnc přelezl nejstarší cestu v Ospu 8b+ "STARA" a my jsem s kamerou byli u toho!!!
CHci vidět více

CREATINO video spot

Creatino je kreativní studio vybavené moderními technologiemi. Vytvořili jsme jim promo video s představením všech služeb a technologií - od tisku, malosériového nakladatelství, tvorby firemní grafiky a propagačních materiálů, až po vlastní zajímavé projekty. 
CHci vidět více

Virální video Plán B

Další náš video počin - PLAN B z rakouského Maltatalu s lezeckým týmem TENDON. 1347 km, 2 země, 6 profi lezců a náš video tým.
CHci vidět více