Vytvoření 3D modelu strojního zařízení

Vytvoření 3D modelu strojního zařízení

Realizace a 3D modelování strojního zařízení pro výrobní firmu s multifunkčními roboty KUKA.

KUKA vyrábíprůmyslové roboty v mnoha variantách s různými nosnostmi a dosahy. Produktová nabídka zahrnuje také vhodné periferie robotů – od lineární jednotky až po koncový efektor. V kombinaci s tím nejpokrokovějším softwarem a inovativními řídicími systémy pro Vás vyvine individuální řešení pro Vaše výrobní procesy. Nezáleží na tom, zda jde o maximální rychlosti za bezpečnostním oplocením Vašeho zařízení, mobilní řešení pro Vaše požadavky Industrie 4.0 či pro přímou spolupráci mezi člověkem a strojem v provozu HRC.

KUKA Vám nabízí sérii výrobních strojů, které umožní integraci standardizovaných systémů a součástí do individuálních výrobních procesů. Podle provedení lze automatizační součásti a funkční balíčky přímo nebo s mírnými modifikacemi integrovat do výroby.

Nezáleží na tom, jestli se jedná o výbavu moderní a efektivní slévárny nebo o stroje pro spojování různých kombinací materiálů – jedno mají všechny stroje společné: jsou to vyzrálé produkty pro pohodlné plánování a ekonomickou aplikaci.


mám zájem o podobné řešení
Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"
Vytvoření 3D modelu strojního zařízení