Jakub Nemček

Jakub Nemček

reklamní výroba
výroba a realizace zakázek
nemcek@tridvajedna.cz /  + 420 733 604 870  


Studia a praxe:

I přes studia elektrotechniky zakončené dlouhým bojem a tlakem rodiny s titulem Bc. na VUT Brno si celou dobu pohrával s grafickou tvorbu. V jeho poznámkách z přednášek bychom spíše našli skeče a malůvky, než výpočtové rovnice a schémata.


Po práci v několika reklamních společnostech a jako OSVČ začal od roku 2011 pracovat pro 321 Creative Crew.

 

Historie:

Už jako malého ho bavilo si vystřihovat a lepit modely z časopisu ABC. Merkur a Lego Technics neleželo zaprášené u něj v pokoji. Laky na nehty jeho maminky pro něj byly nejlepší hračky. Dařilo se mu s nimi zkrášlovat od autíček, panáčků až po vybavení bytu. Ne vždy byl rodiči pochválen.
 

Následovaly fixy, akrylové barvy další jiné "hračky" pro dospělé, pomocí kterých si tvořil designy všech druhů oblečení a jiných "věcí". V programu malování dokázal zázraky a vystřihování šablon zvládal levou zadní.  V roce 2006 došlo k osudovému seznámení s řezacím plotrem a grafickými programy. Byla to láska na celý život. Propojily se zde jeho technické dovednosti s grafickými. 

 

Záliby:

Kromě toho že umí tvrdě pracovat se věnuje rád sportu. Od roku 1993 doposud hraje závodně basketbal. Jezdí v létě na kole a in-line bruslích. V zimě se prohání na běžkách, sjezdovkách a bruslích. Rád navštěvuje opuštěné místa a staré továrny, kde fotí.


Okouzlila ho elektronická taneční hudba. Nějaké ty  klubovky, halovky a open-air festivaly už navštívil.
 

Také rád cestuje za teplem. Miluje jídlo a pivo.
 

Nesnáší lenost, pohodlnost a křivdu.

 

Moto:

"Člověk nemůže být nikdy s ničím, natož sám se sebou spokojen. Nikam by se neposunul!"

-JN-Chci kontaktovat tuto osobu
Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"