Redakční systém 321

Aktivně vyvíjíme nástroj pro správu obsahu a tvorbu webových stránek bez nutnosti instalace v češtině pod názvem 321WEB, který je určen převážně pro firemní a produktové weby se zaměřením na dynamiku a kvalitní SEO optimalizaci pro vyhledávače. Jedná se o optimalizovanou alternativu redakčních a publikačních online systému, jako je Wordpress, Joomla, Drupal a Wix. Systém je programován v PHP s podporou MySQL.

Vlastní technologický vývoj v dynamickém prostředí vyžaduje také aktivní technickou podporu. Pro naše zákazníky jsme k dispozici 24/7. Pokud si nebudete vědět rady s redakčním systémem nebo nastane neplánovaná situace s fiemním hostingem, jsme vám vždy na blízku.

Vše
Firemní intranet
Redakční systém
SEO optimalizace

FIREMNÍ INTRANET
321 INTRA

Vytvořili jsme pro Vás jednoduchý a přehledný online nástroj pro firemní komunikaci, řízení zakázek a správu dokumentů na jednom místě bez nutnosti instalace.

REDAKČNÍ SYSTÉM
321 WEB

Vytvořili jsme pro Vás jednoduchý nástroj pro správu a tvorbu webových stránek v češtině bez nutnosti instalace.

SEO OPTIMALIZACE
INTERNETOVÉHO PORTÁLU

Referenční projekt SEO optimalizace internetového portálu pro vyhledávače Seznam.cz a Google.cz na desítky klíčových slov včetně obrázků pro Google images.

PROGRAMOVÁNÍ B2B ZÓNY

Pro společnost HERZ jsme vytvořili B2B zóny na míru pro potřeby zákazníků i zaměstnanců.

SEO OPTIMALIZACE
PRODUKTOVÉHO WEBU

Referenční projekt SEO optimalizace produktového webu pro vyhledávače Seznam.cz a Google.cz na desítky klíčových slov včetně obrázků pro Google images.

VYTVOŘENÍ FIREMNÍHO INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

Kompletní návrh a programování firemního informačního systému pro odběratele a servisní techniky a pohonných hmot.

VÝROBNÍ A ZAKÁZKOVÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Pro výrobní společnost MAD FOX jsme vytvořili zakázkový interní informační systém pro řízení výroby, zaměstnanců a kompletního skladového hospodářství na míru.

SEO OPTIMALIZACE
ESHOPU

Referenční projekt SEO optimalizace eshopu webu pro vyhledávače Seznam.cz a Google.cz na desítky klíčových slov včetně obrázků pro Google images.

GRAFICKÝ NÁVRH INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

Pro společnost Prosperity Financial Services s.r.o. jsme vytvořili kompletní grafický návrh informačního systému, který vychází z nastavené corporate identity.

GRAFICKÝ NÁVRH PROSTŘEDÍ INTRANETU

Součástí vytvořeného jednotného firemního stylu byla dodána kompletní grafika firemního intranetu…

SEO OPTIMALIZACE
FIREMNÍHO WEBU

Referenční projekt SEO optimalizace firemního webu pro vyhledávače Seznam.cz a Google.cz na desítky klíčových slov včetně obrázků pro Google images.

SEO OPTIMALIZACE
OSOBNÍHO WEBU

Referenční projekt SEO optimalizace osobního webu pro vyhledávače Seznam.cz a Google.cz na desítky klíčových slov včetně obrázků pro Google images.