Martin Kotas

Martin Kotas

Jednatel / CEO
Michal Mach

Michal Mach

Jednatel / Art director
Roman Hrušák

Roman Hrušák

Projektový manažer
Michal Janšto

Michal Janšto

Frontend / Kodér
Petr Kopunecz

Petr Kopunecz

Grafický designer / DTP
Adam Vošmera

Adam Vošmera

Grafika / 3D animace
Ondřej Šimko

Ondřej Šimko

Video motion graphic
Vojtěch Král

Vojtěch Král

Marketingový specialista
Juraj Koubek

Juraj Koubek

Programátor

Analýza a plánování

Než začneme společně tvořit nový projekt vše si na začátku promyslíme a pečlivě naplánujeme. Využíváme analytické nástroje, které nám pomohou při strategickém rozhodování.

Definujeme cílovou skupinu, dosah a konverzní cíle. Jakmile je vše černé na bílém, přichází na řadu kreativa.

Marketingová strategie

Pokud chcete prosadit nový produkt na trhu zvolíme nejideálnější cestu, jak toho dosáhnout. Jsme odborníci na marketingovou komunikaci se stávajícími i novými zákazníky.

Odborné poradenství

Aktivně jsme se podíleli na stovkách projektů pro více, jako 350 zákazníků. Rádi se o naše zkušenosti podělíme.

Právní poradenství

Nejen pro technologické a výrobní firmy máme k dispozici plně kvalifikovanou podporu právního zastoupení. Rádi vám pomůžeme s registrací nové značky a získáním mezinárodní ochranné známky.

Technická podpora

Vlastní technologický vývoj v dynamickém prostředí vyžaduje také aktivní technickou podporu. Pro naše zákazníky jsme k dispozici 24/7. Pokud si nebudete vědět rady s redakčním systémem nebo nastane neplánovaná situace s firemním intranetem jsme vám vždy na blízku.

321 creative crew

Řekli o nás

Filip Vrána

Filip Vrána

PR manažer, Výzkumný institut SYRI
Spolupráce se společností 321 byla naprosto bezproblémová. Vyvinout a schválit logo, design manuál a spustit web institutu SYRI ve dvou měsících a vysoké kvalitě je naprosto výjimečný výsledek.
Jan Pavelka

Jan Pavelka

Online marketing specialist, Meopta - optika, s.r.o.
Pro 321 Creative Crew jsme byli bezpochyby velice náročným zákazníkem. Během natáčení i následné postprodukce jsme je vystavili celé řadě nečekaných výzev, které však zvládli na jedničku. Proto jsme si je vybrali i pro tvorbu našeho dalšího videa, které se natáčelo v prostorech s přísně kontrolovanou čistotou.
Ing. Monika Šemberová

Ing. Monika Šemberová

Marketing specialist, SANELA spol. s r. o.
Po několika letech jsme potřebovali zhotovit nové firemní a především reklamní video. Firmu 321 Creative Crew jsme si našli na internetu a již od první komunikace nás přesvědčili, že jsme zvolili správně.
Petr Milota

Petr Milota

HR Department, Daikin Device Czech Republic s.r.o.
Když jsme se letos v březnu rozhodovali, jestli se pustíme do projektu nových kariérních stránek a kariérního videa, ani ve snu nás nenapadlo, že v listopadu budeme pozváni do Prahy na slavnostní přebírání ocenění Recruitment Academy Awards, a to rovnou v obou soutěžních kategoriích - "Nejlepší kariérní stránky roku" a "Nejlepší kariérní video roku".
Monika Němcová

Monika Němcová

HR Manager Westrock Packaging Systems Svitavy, s.r.o.
Ráda bych s Vámi sdílela pozitivní dojmy ze spolupráce s Vašimi kolegy. Jsem přesvědčená, že víte, s jakými profíky spolupracujete, přesto si myslím, že když je něco super, je potřeba to ocenit.