Development / reality

Grafický návrh
Beskydská brána

Grafický návrhBeskydská brána
Prezentační web na prodej nemovitostí je postaven na specializovaném redakční systému 321CMS Právě na něm je navržen, naprogramován a optimalizován developerský projekt Beskydská brána.

Projekt 
Beskydská brána se nachází v obci Ostravice v Moravskoslezských Beskydech. Domy jsou situovány na okraji obce v klidné části, obklopeny vysokými stromy, které vytváří soukromí a klid pro žití.
Grafický návrhBeskydská brána
Grafický návrhBeskydská brána
Při tvorbě projektové studie byl kladen důraz nejen na design stránek, ale také na komfort a praktičnost prohlížení a právě proto bylo zvoleno tmavé schéma, která dává vyniknout fotografiím i vizualizacím projektu.

Ostravice je malebná obec nacházející se v regionu Beskydy v České republice. Tato oblast je známá svou krásnou přírodou a nabízí mnoho příležitostí k turistice a rekreaci. Ostravice se nachází v Moravskoslezském kraji, v části Beskydského pohoří. Je to oblíbená destinace pro milovníky přírody a outdoorových aktivit.

Beskydy jsou známé svými krásnými horskými scenériemi a rozmanitými přírodními krásami. V okolí Ostravice můžete podnikat pěší túry, cykloturistiku a v zimě lyžování. Oblast je bohatá na lesy, potoky a horské vrcholy. Rekreační Aktivity: Ostravice a její okolí nabízejí širokou škálu rekreačních aktivit, včetně golfového hřiště, jízdy na kole, rybaření, plavání a horského výstupu. Památky: V okolí Ostravice najdete několik historických památek a kostelů, které stojí za návštěvu.

Ostravice a okolní obce nabízejí různé možnosti ubytování, včetně hotelů, penzionů, apartmánů a chalup. Můžete také ochutnat místní kuchyni v restauracích a hospůdkách. Pravidelně se konají různé kulturní akce a festivaly, které zahrnují tradiční folklor, koncerty a další zábavu. Přístupnost: Ostravice je dostupná automobilovou dopravou a také vlakem. Nejbližší větší město je Frýdek-Místek. Mějte na paměti, že většina turistických oblastí v Beskydech má informační centra, která mohou poskytnout podrobné informace o turistických trasách, aktuálních událostech a dalších službách. Ostravice a její okolí jsou ideální pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou ve středohorské oblasti s možností procházek v přírodě a relaxace. Beskydy jsou známé svou přírodní krásou a tradicemi, což činí Ostravici atraktivním cílem pro turisty a milovníky horského prostředí.