Výrobní firmy

Meopta U.S.A., Inc.

Společnost Meopta je nadnárodní společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje, v konstrukční činnosti a ve výrobě optických i mechanických součástí a jejich montáži. Za dlouhou dobu své existence se Meopta stala specialistou na optické produkty nejvyšší kvality pro průmyslové, vojenské a spotřební trhy.

Jako výrobní společnost s globálním dosahem působí ve dvou technologicky pokročilých centrech – v České republice a zároveň ve Spojených státech amerických. Tato struktura umožňuje rychle a efektivně reagovat na požadavky zákazníků.

Realizováno

Produktové video s dabingem MEOPTA

Společnost Meopta je nadnárodní společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje, v konstrukční činnosti a ve výrobě optických i mechanických součástí a jejich montáži. Za dlouhou dobu své existence se Meopta stala specialistou na optické produkty nejvyšší kvality pro průmyslové, vojenské a spotřební trhy.

Firemní výrobní
video MEOPTA

Bylo nám velkým potěšením navázat spolupráci s tradiční českou značkou působící v oblasti optiky, se společností Meopta, jejíž tradice sahá až do roku 1933. Tato společnost patří ke světové špičce ve svém oboru hned po boku značek jako jsou Karl Zeiss nebo Leica. Meopta disponuje moderní výrobní technologií a vytváří nadčasové produkty vysoké kvality. 

Přesvědčit se o tom můžete mimo jiné díky sérii videí, které jsme vytvořili. Dokonce ve čtyřech světových jazycích - v češtině, angličtině, němčině a francouzštině. K pořízení video materiálu jsme využili dva natáčecí dny a poté jsme již pracovali na postprodukci v našem studiu. Postprodukce netrvala příliš dlouho a díky dobré komunikaci ze strany společnosti Meopta, byl projekt brzy na světě.