SEO optimalizace 321

Vše
Firemní intranet
Redakční systém
SEO optimalizace
FIREMNÍ INTRANET321 INTRA

FIREMNÍ INTRANET
321 INTRA

Vytvořili jsme pro Vás jednoduchý a přehledný online nástroj pro firemní komunikaci, řízení zakázek a správu dokumentů na jednom místě bez nutnosti instalace. Hlavní výhodou firemního intranetu 321 INTRA je schopnost se dokonale přizpůsobit vašim potřebám a pracovnímu workflow. V případě, že potřebujete speciální funkci, která vám…
REDAKČNÍ SYSTÉM321 WEB

REDAKČNÍ SYSTÉM
321 WEB

CMS Redakční systém 321 WEB je nástroj pro správu a tvorbu webových stránek v češtině bez nutnosti instalace. Součástí provozního poplatku jsou automatické aktualizace, které reagují na změny od vývojářů internetových prohlížečů, ale i na technické trendy v oblasti vývoje nových zařízení. Systém je celý v cloudu, klienti tak nemusí…
SEO OPTIMALIZACE INTERNETOVÝCH PORTÁLŮ

SEO OPTIMALIZACE
INTERNETOVÝCH PORTÁLŮ

Internetový portál je webová stránka, která slouží k vyhledávání specifického nebo tématického obsahu, či jiných webových stránek se zaměřením na specifickou cílovou skupinu. SEO Optimalizace internetových portálů je primárně založená na kvalitním a pravidelném obsahu, který je pro vyhledávacího robota důležitý z pohledu indexace.
PROGRAMOVÁNÍ B2B ZÓNY

PROGRAMOVÁNÍ B2B ZÓNY

Pro společnost HERZ jsme vytvořili B2B zóny na míru pro potřeby zákazníků i zaměstnanců. Součástí…
SEO OPTIMALIZACE PRODUKTOVÝCH WEBŮ

SEO OPTIMALIZACE
PRODUKTOVÝCH WEBŮ

Pokud nevlastníte eshop, ale je pro vás důležitá prezentace produktů v online prostředí nabízí se využití produktového webu. Velkou výhodou produktových webových stránek je možnost využití velkého potenciálu obrázkového materiálu se zaměřením optimalizaci pro Google images. Google Obrázky (Google Images) je vyhledávací služba, pomocí které…
VYTVOŘENÍ FIREMNÍHO INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

VYTVOŘENÍ FIREMNÍHO INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

Pro Adast Engineering jsme vytvořili kompletní návrh a programování firemního informačního systému pro odběratele a servisní techniky pohonných hmot. Adast Engineering, s.r.o. je inženýrsko – dodavatelská společnost, která se orientuje na vyšší typy dodávek pro skladování, výdej a technologie ropných produktů s určením pro…
VÝROBNÍ A ZAKÁZKOVÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM

VÝROBNÍ A ZAKÁZKOVÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Pro výrobní společnost MAD FOX jsme vytvořili zakázkový interní informační systém pro řízení výroby, přehled aktivit zaměstnanců a kompletního skladového hospodářství na míru. Prostřednictvím systému se tak mohou zaměstnanci přihlásit do rozhraníl, kde mají přehled o kompletních zakázkách, jejich termínech i nákladovosti.
SEO OPTIMALIZACE PRO ESHOPY

SEO OPTIMALIZACE
PRO ESHOPY

Český trh v oblasti E–commerce (prodeje zboží na internetu) zaznamenává každoroční růst. Úspora času, možnost objednat zboží kdykoli, pohodlné doručení a samozřejmě výhodně ceny – tak vnímají hlavní benefity z online nakupování spotřebitelé. Pokud plánujete vytvoření nového eshopu nebo jeho aktivní marketingovou podporu, jsme tu pro…
GRAFICKÝ NÁVRH INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

GRAFICKÝ NÁVRH INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

Pro společnost Prosperity Financial Services s.r.o. jsme vytvořili kompletní grafický návrh informačního systému, který vychází z nastavené corporate identity. Zároveň jsme vylepšili intuitivní navigační prvky pro snadnou orientaci nejen pro zákazníky.
GRAFICKÝ NÁVRH PROSTŘEDÍ INTRANETU

GRAFICKÝ NÁVRH PROSTŘEDÍ INTRANETU

Součástí vytvořeného jednotného firemního stylu byla dodána kompletní grafika firemního intranetu…
SEO OPTIMALIZACE FIREMNÍCH WEBŮ

SEO OPTIMALIZACE
FIREMNÍCH WEBŮ

Kvalitní firemní webová prezentace hraje důležitou roli při získávání nových zákazníků a budování firemní image. Ze zkušeností víme, že většina firem nemá prostor pro budování kvalitního obsahu, proto velice často pracujeme s technikou budování zpětných odkazů a PR článků (linkbuilding). Zpětné odkazy si můžete představit, jako…
SEO OPTIMALIZACE OSOBNÍCH WEBŮ

SEO OPTIMALIZACE
OSOBNÍCH WEBŮ

SEO optimalizace osobních webů je velice často zaměřena na danou oblast působení (GEO lokaci). Zaměření aktivního marketingu na lokální působení (město, kraj) vyžaduje speciální nastavení a úpravu zdrojového kódu webových stránek. Abychom mohli stránky začít aktivně optimalizovat, je nutné ze strany programátora upravit web takovým způsobem,…
Organické vyhledávání pro internetové vyhledávače Google a Seznam patří mezi nejefektivnější možnosti propagace na českém internetu, jelikož zde neplatíte za prokliky nebo zhlédnutí, ale návštěvníka získáte přirozenou - organickou cestou tím, že si váš web sám dohledá. Tato psychologická výhoda hraje důležitou roli při splnění konverzního cíle samotného webu. SEO optimalizace webových stránek a eshopů pro vyhledávače je součástí každého námi realizovaného webu. V případě, že technické řešení a redakční systém webových stránek je od jiného developera, než je 321 jsme nuceni před zahájením aktivní SEO optimalizací webu analyzovat zdrojový kód, jak po technické, tak obsahové stránce. Nalezneme nové příležitosti, jak vás posunout na lepší pozice ve výsledcích vyhledávání, připravíme obsah a zajistíme budování zpětných odkazů a PR článků. Pokud hledáte podrobnější informace ohledně efektivního internetového marketingu, doporučujeme vám přejít na stránky www.321SEO.cz

POSTUP REALIZACE SEO OPTIMALIZACE WEBU

 
 

Pro bližší představu o průběhu spolupráce při SEO optimalizaci si Vám dovolujeme rozepsat jednotlivé kroky, které vychází z letité zkušenosti.

Proto, abychom dokázali úspěšně optimalizovat váš web je nutné dodržet jednotlivé na sebe navazující kroky, které jsou rozděleny na čtyři jednotlivé části.

FÁZE 1 - Spolupráce

Spolupráce a konzultace Celým procesem spolupráce Vás bude provázet náš seo konzultant, který zajistí hladký průběh realizace. Kompletní proces s Vámi probere na osobní schůzce nebo formou konferenčního hovoru.
Zadání a nastavení konverzních cílů Představíte nám svůj projekt a řeknete nám, co od nás očekáváte. My navrhneme řešení, jak splnit vaše požadavky a dosáhnout zvýšení návštěvnosti webu prostřednictvím vyhledávačů google a seznam. Domluvíme se také na rozsahu a technickém řešení.
Technický posudek Proto, abychom dokázali váš projekt úspěšně optimalizovat musí být jeho technické řešení přizpůsobeno a zpřístupněno našim programátorům a seo konzultantům tak, abychom dokázali upravit části zdrojového kódu ze kterého je stránka vytvořena.

Ve 30% případů je spolupráce nad projektem ukončena právě díky špatnému technickému stavu stávajícího webu (typické u levnějších webů programovaných na vlastních platformách). Toto rozhodnutí vychází z technického posudku našich programátorů.
Cenová nabídka Hlavním ukazatelem ceny seo optimalizace webu je jeho rozsah. Především se jedná o celkový počet stran, produktů a nastavení konverzních cílů. Detailnější rozpis cenové nabídky vám bude zaslán po prvotní konzultaci.

Web, který se specializuje na specifický segment trhu s maximálním dosahem 500 přístupů/měs. bude cenově posouzen odlišně oproti eshopu, který obsahuje desítky kategorií a tisíce produktů. Rozsah vašeho webu si můžete prověřit na www.xml-sitemaps.com
Smlouva o dílo VOP Po odsouhlasení cenové nabídky Vám zašleme návrh smlouvy o dílo včetně příloh obsahující specifikaci díla, jednotlivé termíny a technickou specifikaci.
Fakturace StartUP

Jednorázová platba za zprovoznění SEO optimalizace (StartUP on page SEO) dle aktuálního ceníku. Dnem úhrady startuje kompletní realizace.

FÁZE 2 - Zprovoznění
(StartUP)

SEO audit stávajícího řešení SEO audit se provádí pouze u webů, kde bylo v minulosti SEO nastaveno. SEO audit je jedním z prvních kroků, který bude náš SEO specialista vyhodnocovat. Podmínkou je předání přístupů do Google Analytics ideálně s nastavenou metrikou konverze.
SEO analýza klíčových slov V návaznosti na cílovou skupinu a hlavní konverze webu připravíme analýzu klíčových slov, která bude obsahovat měsíční hledanost, konkurenci a dosah. Analýza klíčových slov na webové stránce pomáhá zjistit, jaká slova či slovní spojení jsou používána běžnými uživateli při hledání na internetu. Pro analytiku využíváme nástroje Marketing Miner a Collabim.
SEO analýza technický posudek Vypracujeme technický posudek, který definuje hlavní překážky pro vyhledávající roboty a specifikujeme chybějící parametry, které doporučujeme na web přidat. Technický posudek SEO analýzy obsahuje návrh řešení včetně uceleného zadání pro vývojáře k nápravě a odstranění překážek.
Technické SEO Náměty z předané SEO analýzy je nutné zapracovat do zdrojového kódu programátorem, popř. prostřednictvím redakčního systému.
Kontrola změn a nastavení - indexace webu včetně vnitřních stran
- přesměrování / duplicita domény
- úprava title dle tabulky analýza klíčových slov
- h1, h2, h3 a h4
- parametry html header
- nastavení description
- přesměrování 301
- neexistující stránka 404
- nastavení webmaster tools seznam
- nastavení webmaster tools google
- vnitřní prolikování webu
- kontrola robots.txt
- kontrola sitemap.xml
- optimalizace velikosti obrázků
- rychlost načítání webu
- kontrola responzivního webu
- kontrola analytických nástrojů
Tvorba obsahu pro SEO Bez textu to nepůjde.. Navrhneme ideální rozsah textového obsahu, který je nutné na web doplnit. U odbornějších témat je text požadován ze strany klienta, u obecnějších dáváme prostor našemu copywriterovi.

FÁZE 3 - Zvýšení a udržení pozic
(Linkbuilding)

Výměna zpětných odkazů Budování zpětných odkazů je jednou z nejúčinnějších SEO technik pro zvýšení návštěvnosti webu. Našim cílem je umístit pokud možno co největší počet zpětných odkazů, které odkazují na váš web. Jejich účinnost se ovšem odvíjí od tématicky obsahově a oborově příbuzných webových stránek, na který je zpětný odkaz umístěn. Při využití nepřirozeného a neodborného umístění zpětných odkazů (např. link farmy) hrozí riziko penalizace a tím úplné vyřazení vašeho webu z fulltextu.

Z tohoto důvodu využíváme pro výměnu zpětných odkazů pouze námi vytvořené webové stránky.
PR články pro SEO Placená forma linkbuildingu, která obsahuje krátký PR článek s odkazem na web inzerenta. Součástí PR článků pro SEO je účast v diskuzních fórech a komentování článků, příspěvků a inzerátů.
Tvorba microsite V případě konkurenčního prostředí se velice často využívá potenciál microsite webů. Microsite a onepage weby jsou speciálně vytvořeny malý web, fungující jako doplněk hlavní webové prezentace.

FÁZE 4 - Reportování

Reportování návštěvnosti - Google analytics Standardní reportování výkonosti SEO optimalizace webu probíhá prostřednictvím nástroje Google Analytics, který umožňuje vlastníkům webových stránek získávat statistická data o počtu návštěvníků a uživatelích svého webu. Díky této službě je možné sledovat aktuální i historickou návštěvnost, chování uživatelů a jejich vlastnosti. Přehled o návštěvnosti obdržíte automaticky vždy první den nového měsíce za předcházející období.
Reportování návštěvnosti - pozice klíčových slov Pro analytiku a vyhodnocení efektivity v rámci českých projektů využíváme nástroje Marketing Miner a Collabim. Marketing Miner je data mining nástroj pro online marketéry, především se specializací na SEO, PPC, copywriting a link building. Součástí analýzy je měření pozic ve vyhledávačích, hledanost klíčových slov, kontrola indexace, monitoring zmínek, analýza konkurence a další.
Kvartální, pololetní a roční přehled Pro náročnější zákazníky připravuje také individuální reporty s kompletním přehledem a vývojem nastavené kampaně. Bezplatné reporty zasíláme vždy na konci roku.