Výrobní firmy Firemní video

Náborová videa DAIKIN

Další videa ze série

Náborová videa DAIKIN
Náborová videa DAIKIN

Pokud hledáte způsob, jak oslovit potenciální zaměstnance a představit jim vaši firmu, máme na to něco zcela jedinečného. Naše série náborových videí pro společnost Daikin Brno přináší realistický pohled na pracovní prostředí téměř "na vlastní oči".

Naše videa jsou zcela unikátní díky tomu, že jsou natáčena z pohledu první osoby. To znamená, že divák si může doslova "obléknout" pracovní oblečení a prožít atmosféru práce uvnitř firmy Daikin Brno.

A co střihové přechody? Ty jsou také způsobem, jak udělat videa zajímavějšími a originálnějšími. Jsou to malé detaily, které dělají rozdíl.

Všechna tato videa jsou navíc součástí náborového webu, který jsme pro Daikin Brno také vytvořili a dokonce jsme s ním slavili 3. místo v soutěži Recruitment Academy Rewards 2023. Celou kampaň jsme zaštiťovali claimem: "Když práce, tak Daikin!" Protože právě tady se mění zaměstnání v zážitek.

Pokud jste majitel firmy nebo HR manažer a hledáte způsob, jak oslovit potenciální talenty, neváhejte. Naše náborová videa jsou připravena pomoci vaší firmě přilákat ty nejlepší lidi.

Rádi připravíme individuální nábor také pro vás!