Firemní weby

Specializujeme se na tvorbu firemních webů na míru, které programujeme na vlastním redakčním systému, který vám zajistí jednoduchou správu obsahu. Pomůžeme vám s propojením sociálních sítí, natočíme profesionální video obsah a zajistíme komplexní internetový marketing.

Součástí realizace nového webu nebo modernizace toho stávajícího, je pokročilá analytika, moderní dynamické funkce stránek a v neposlední řadě také zabezpečení vašich dat. Poskytujeme služby v oblasti registrace a správy domén včetně zajištění kvalitního hostingu.
Vše
Firemní weby
Produktové weby
Development / reality
Eshopy / portály

Informační portál národního institutu SYRI

Vytvořili jsme webové stránky informačního portálu pro národní institut SYRI (Národní institut pro výzkum socioekonomických dopadů nemocí a systémových rizik).

Produktový web Lifeliqe

Vytvoření grafického návrhu a programování webových stránek pro společnosti LIFELIQE zaměřující se na školení a výukové programy v 3D prostředí.

Softwarový
nástroj CEOS

Vytvořili jsme web pro experty na pokročilou analýzu dat CEOS Metadata.

Koupelnové studio
DARA design

Vytvoření designového webu pro koupelnové studio DARA DESIGN spolupracující s předními bytovými…

Firemní web
ZEZ SILKO

Společnost ZEZ SILKO, s.r.o. je předním výrobcem výkonových kondenzátorů, kompenzačních a filtračně kompenzačních zařízení NN a VN v České republice.

Online galerie Indiges

Galerie, keramická dílna, prodejna výtvarných potřeb a online e-shop s uměním.Cílem projektu je propojit umělce se sběrateli a milovníky umění.

Turistický portál
Úžasná Morava

Velký turistický portál Jižní Moravy. Tipy na výlety, služby a akce na jednom místě.

Web developerského
projektu Nemanice

Vysoké nároky na provedení a kvalita dodávaných standardů naplňují podstatu stylového městského bydlení i tvorby webových stránek tohoto projektu.

Webové stránky pro realitní kancelář Knotek

Grafický návrh a programování webové stránky pro realitní kancelář Knotek reality, která se věnuje náročným projektům a prémiovým nemovitostem.

Nemocniční informační
systém AMIS HD

ICZ AMIS*HD představuje technologicky nejvyspělejší řešení nemocničního informačního systému na…

Developerský web
prodej domů

Soubor Pod Babou je ideálním bydlením pro všechny, kteří hledají klidný styl života na dosah Brna a veškerých služeb.

Web výrobní firmy
Regutec

Ekologická výroba výrazně přispívající k ochraně životního prostředí a využívání druhotných surovin.

Firemní web Oknostudio

Společnost OKNOSTUDIO s.r.o. se od svého vzniku roku 2007 profiluje jako obchodní a realizační partner dodávek oken, dveří, stínící techniky a odborného servisu.

Redesign firemního
webu ZLKL

Úspěšná výrobní firma z Loštic ZLKL s.r.o. s tradicí již od roku 1993. Firma se pyšní například…

Web na míru
CASALE PROJECT

Vytvoření firemního webu na míru CASALE PROJECT a.s., který je lídrem v oboru dodávek investičních celků a technologických uzlů v segmentu chemie.

Web pro architekty UP-I

Vytvořili jsme nový firemní web pro mladý sehraný tým architektů, projektantů a stavebních specialistů, kteří vytváří nadčasové bydlení.

Tvorba webu Cloud150

Společnost Cloud 150 pomáhá firmám s přechodem kompletního IT na platformu GSUITE od Google.

Webová prezentace
Pretol

PRETOL s.r.o. - to je firma z Humpolce specializující se na precizní portfolio služeb v oblasti likvidace nehod, odtahů aut, nardrozměrné přepravy, jeřábových služeb atd.

Developerský projekt
Ponava City

Ponava City je nový projekt, aktuálně patřící mezi největší rezidenční projekty ve výstavbě v Brně, odrážející trend současného kvalitního bydlení.

Kvilda
prodej wellness apartmánů

Prodej horských wellness apartmánů na Šumavě Uprostřed ryzí a neporušené divoké přírody, kde se…

Vytvoření eshopu pro výrobce
Modernista eshop

Společnost Modernista se etablovala na trhu jako provozovatel muzejních a galerijních obchodů.

Firemní web Firesta

Brněnská stavební firma FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. vznikla v Brně v roce 1990.

Webová prezentace
developerské společnosti

NET Development s.r.o. je česká developerská společnost zaměřená na výstavbu a přípravu projektů.

Multijazyčný web
Adast Systems

Pro Adast Systems, a.s. jsme vytvořili nový firemní multijazyčný web (jazykové mutace webu).…

Oblečení Brandit

Brandit je německá výrobní společnost se sídlem v Kolíně nad Rýnem, která se specializuje na městské a outdoorové oblečení, které vás nejen „obléká“ na všechny cesty a způsoby života, ale také vám nabízí svobodu v pohybu.

Úprava pitné vody

Ukázka minimalistického jednostránkového onepage webu s barevným přechodem a možností publikování článku v sekci FAQ (časté otázky a odpovědi).

Parkovací dům
Rozmaryn office & parking

Hledáte k pronájmu kancelář, obchodní prostor, sklad či parkovací místo pro dlouhodobé parkování?

Web pronájem kanceláří
Babák office

Administrativní komplex BABÁK OFFICE z dílny IMOS devolopment v Brně-Králově Poli nabízí k pronájmu kvalitní kancelářské prostory po rekonstrukci.

Péřové oblečení Carinthia

Carinthia se věnuje technologiím zateplených materiálů vyráběných jak z přírodních, tak syntetických vláken a jejich používání v nejnáročnějších podmínkách.

Goldfinger porcelán

Firma GOLDFINGER porcelán se zabývá originální, kvalitní, převážně malosériovou výrobou porcelánu…

Developerský web
prodej bytů Fryšták

Pro zlínského developera H+M Zlín a.s. jsme vytvořili samostatný web pro developerský projekt Byty Fryšták. Samozřejmostí je interaktivní výběr domu, patra a bytu.

Firemní web
na míru HERZ

Firma Herz Armaturen je jediným rakouským a jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců termostatických ventilů, armatur pro topné soustavy a potrubí.

Internetový portál
Disfrutando Paraguay

Internetový cestovatelský portál pro milovníky Jižní Ameriky. Akce a tipy na restaurace, hotely a krásná místa nebo spousty dalších informací.

Firemní one page
web AppliedFEM

Společnost AppliedFEM se zaměřujeme na tvorba FE/FV modelů a pre-processing.

SIDS Forum





Vytvoření internetové online forum SIDS Forum. Vše, co potřebujete vědět o syndromu náhlého úmrtí kojenců, od těch nejpovolanějších...



Náborový web DAIKIN

Tento web vyhrál 1. místo v kategorii Nejlepší kariérní stránky roku 2018 v České republice, prestižní soutěže ​Recruitment Academy Awards 2018.

UPM Eshop

Uměleckoprůmyslové museum v Praze v českém i mezinárodním kontextu shromažďuje, zpracovává a uchovává minulost a současnost uměleckého řemesla, užitého umění a designu pro budoucnost.

Webové stránky
prodej pozemků Za Humny

Za Humny je nová obytná zóna v obci Čestice (okres Rychnov nad Kněžnou) v prostoru kolem stávající cyklostezky a silnice na Pardubice.

Web realitní kanceláře
SDK Reality Brno

Web realitní kanceláře SDK reality, která patří mezi společnosti, které již několik let pomáhají určovat směr v kvalitě a rozsahu služeb na Moravě.

LINDNER Guss & Maschinenteile

Společnost LINDNER Guss & Maschinenteile s.r.o. zajišťuje komplexní servis v oblasti…

Generální dodavatel staveb

Stavební společnost zaměřující se na komplexní realizaci a generální dodávku staveb. Hlavním zaměřením jsou developerské projekty a výstavba rodinných domů na klíč. 

Podlahové topení HERZ

HERZ Armaturen je jediným rakouským a jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců termostatických ventilů, armatur pro topné soustavy a potrubí.

Trezor na data onepage

Designový onepage web produktu společnosti DELL (DP 4400), které kombinuje zálohování, replikaci, deduplikaci, vyhledávání, analýzu,  přístup, obnovu, DR a dlouhodobé udržení v cloudu.

TVORBA FIREMNÍHO WEBU NA MÍRU


Specializujeme se na tvorbu firemních webů na míru, které stavíme na vlastním redakčním systémemu 321WEB. Navrhujeme, programujeme a optimalizujeme firemní www stránky včetně jazykových mutací.

Mezi naše priority patří v první řadě funkčnost, intuitivní navigace a snadná dohledatelnost webu ve vyhledávačích. Od roku 2014 jsme členové Unie grafického designu ČR.

Součástí firemních webů je responzivní design, který zajišťuje optimální zobrazení webových stránek pro všechny typy mobilních zařízení (smartphone, tablet, notebook).

Redakční systém pro správu obsahu webu je vhodný pro přidávání novinek a publikování článků na jedno kliknutí snadno a rychle. Pokud jste příznivci dynamických efektů na webových stránkách, jistě vás potěšíme. Součástí redakčního systému je speciální funkce dynamických prvků a animací jQuery, ať se jedná o načítání a zobrazení textových informací, ale i obrázků.

SLUŽBY PRO FIREMNÍ WEBY


- návrh struktury a intuitivní navigace webu (UI/UX)
- kreativní koncept / grafický design / typografické řešení
- programováni HTML / PHP / CSS / MySQL
- vytvoření jazykových mutací webu
- zajištění kompletních překladů, webhostingu i domén
- SEO optimalizace pro české i zahraniční vyhledávače
- analýza přístupnosti a návštěvnosti
- vlastní CMS redakční systém
- aktualizace a správa obsahu
- marketingové poradenství / podpora prodeje