Firemní weby

Vše
Firemní weby
Produktové weby
Development / reality
Eshopy / portály
Specializujeme se na tvorbu firemních webů na míru, které programujeme na vlastním redakčním systému, který vám zajistí jednoduchou správu obsahu. Pomůžeme vám s propojením sociálních sítí, natočíme profesionální video obsah a zajistíme komplexní internetový marketing.

Součástí realizace nového webu nebo modernizace toho stávajícího, je pokročilá analytika, moderní dynamické funkce stránek a v neposlední řadě také zabezpečení vašich dat. Poskytujeme služby v oblasti registrace a správy domén včetně zajištění kvalitního hostingu.

TVORBA FIREMNÍHO WEBU NA MÍRU


Specializujeme se na tvorbu firemních webů na míru, které stavíme na vlastním redakčním systémemu 321WEB. Navrhujeme, programujeme a optimalizujeme firemní www stránky včetně jazykových mutací.

Mezi naše priority patří v první řadě funkčnost, intuitivní navigace a snadná dohledatelnost webu ve vyhledávačích. Od roku 2014 jsme členové Unie grafického designu ČR.

Součástí firemních webů je responzivní design, který zajišťuje optimální zobrazení webových stránek pro všechny typy mobilních zařízení (smartphone, tablet, notebook).

Redakční systém pro správu obsahu webu je vhodný pro přidávání novinek a publikování článků na jedno kliknutí snadno a rychle. Pokud jste příznivci dynamických efektů na webových stránkách, jistě vás potěšíme. Součástí redakčního systému je speciální funkce dynamických prvků a animací jQuery, ať se jedná o načítání a zobrazení textových informací, ale i obrázků.

SLUŽBY PRO FIREMNÍ WEBY


- návrh struktury a intuitivní navigace webu (UI/UX)
- kreativní koncept / grafický design / typografické řešení
- programováni HTML / PHP / CSS / MySQL
- vytvoření jazykových mutací webu
- zajištění kompletních překladů, webhostingu i domén
- SEO optimalizace pro české i zahraniční vyhledávače
- analýza přístupnosti a návštěvnosti
- vlastní CMS redakční systém
- aktualizace a správa obsahu
- marketingové poradenství / podpora prodeje