Pomáháme

Vytvořením grafiky a webových stránek podporujeme dobrou věc.
 

Víly pro děti

 

Realizace: 2018

Projekt Víly pro děti pomáhá nemocným dětem zútulnit nemocniční prostředí, ve kterém jsou mnohdy nuceny trávit spoustu času. Přispějte na dobrou věc, stejně jako my. 


ZOBRAZIT ONLINE

Prosaz - bezbariérové ubytování


Realizace: 2017

Posláním organizace PROSAZ z. ú. je pomáhat zdravotně postiženým žít normálně.  Líchovy jsou pobytové rekreační středisko v okresu Sedlčany. Výhodou tohoto zařízení je bezbariérové prostředí pro handicapované. Abychom se také zapojili, tak jsme pro toto středisko vypracovali grafický návrh webu. 


ZOBRAZIT ONLINE

Nadace Křižovatka


Relizace: 2010

Nadace Křižovatka je nezisková organizace, která od svého založení v roce 1995 šíří v ČR povědomí o SIDS (syndromu náhlého úmrtí kojenců) a o možnostech ochrany ohrožených dětí do 1 roku věku. 

Zobrazit online

Atýsek


Realizace: 2011

Nadační fond Atýsek byl zřízen na sklonku roku 2011 a jeho agendu tvoří podpora fyzicky a mentálně postižených, nemocných, slabých a ohrožených dětí, za účelem prohloubení všestranné péče o ně.

Spolupracujeme

Rádi spolupracujeme s firmami, které myslí na životní prostředí. Na tyto spolupráce jsme opravdu hrdí.
 

Tridas


Realizace: 2018

Společnost TRIDAS, s.r.o. mění papírový odpad zpět na produkty, které mají své další využití. Je skvělé, že ze starého papíru může vzniknout nový, opět recyklovatelný, produkt. 

 Firemní video

Regutec


Realizace: 2013-2018

Firma REGUTEC, s.r.o. se zabývá výrobou pryžových výrobků lisovaných z rozdrcených ojetých pneumatik s tradicí již od roku 1993.

3D animace Obalový design
Web Firemní intranet

Podporujeme

Naší činností podporujeme tyto sportovní organizace:

RC Dragon Brno


Realizace: 2014

Rugby Club Dragon Brno vznikl v roce 1946 jako Sokol Brno I.  Muži hrají českou nejvyšší soutěž (extraligu) a patří mezi přední české kluby. Soutěž probíhá v období podzim – jaro a je zakončená Play Off o titul mistra ČR.


VÍCE

FK Hodonín


Realizace: 2014

Spolek FK Hodonín zabezpečuje činnost fotbalového oddílu pro všechny kategorie od těch nejmenších - předpřípravek - až po dospělou kopanou.

 

VÍCE

AST ČR


Realizace: 2016

Asociace sportovních trenérů České republiky vznikla za účelem sjednotit certifikované trenéry v jednotlivých sportovních odvětvích a nabídnout jejich služby široké veřejnosti. 

 

VÍCE

Nadzemí


Realizace: 2009

Lezecky portál NADZEMÍ sleduje nejnovější události ze světa lezení, horolezectví a boulderingu.  

VÍCE