Projekty, které jsme
vytvořili zdarma
pro dobrou věc..

 

Víly pro děti

Projekt Víly pro děti pomáhá nemocným dětem zútulnit nemocniční prostředí, ve kterém jsou mnohdy nuceny trávit spoustu času. Přispějte na dobrou věc, stejně jako my.

ZOBRAZIT ONLINE

Prosaz - bezbariérové ubytování

Posláním organizacePROSAZ z. ú. je pomáhat zdravotně postiženým žít normálně. Líchovy jsou pobytové rekreační středisko v okresu Sedlčany. Výhodou tohoto zařízení je bezbariérové prostředí pro handicapované. Abychom se také zapojili, tak jsme pro toto středisko vypracovali grafický návrh webu.

 

Kočičí útulek SISSI

Útulek pro opuštěné a nemocné kočičky se sídlem ve Křoví na Vysočině.

Zobrazit online

Nadační fond Atýsek 

Nadační fond Atýsek byl zřízen na sklonku roku 2011 a jeho agendu tvoří podpora fyzicky a mentálně postižených, nemocných, slabých a ohrožených dětí, za účelem prohloubení všestranné péče o ně.

Naší činností podporujeme tyto sportovní organizace:

 

RC Dragon Brno

Rugby Club Dragon Brno vznikl v roce 1946 jako Sokol Brno I.  Muži hrají českou nejvyšší soutěž (extraligu) a patří mezi přední české kluby. Soutěž probíhá v období podzim – jaro a je zakončená Play Off o titul mistra ČR.
 

FK Hodonín

Spolek FK Hodonín zabezpečuje činnost fotbalového oddílu pro všechny kategorie od těch nejmenších - předpřípravek - až po dospělou kopanou.
 

AST ČR

Asociace sportovních trenérů České republiky vznikla za účelem sjednotit certifikované trenéry v jednotlivých sportovních odvětvích a nabídnout jejich služby široké veřejnosti.
 

Nadzemí

Lezecky portál NADZEMÍ sleduje nejnovější události ze světa lezení, horolezectví a boulderingu.