Daikin Czech Republic

Daikin Czech Republic

Japonská společnost Daikin Device Czech Republic s.r.o je špičkou na trhu kompresorů a klimatizací s výrobou v Brně. Vytvořili jsme pro ně pracovní portál pro nábor nových zaměstnanců.

Tento web se dostal do finále prestižní soutěže Recruitment Academy Awards 2018 a byl oceněn 1. místem v kategorii Nejlepší kariérní stránky roku 2018 v České republice mezi malými firmami. Loňský rok jsme s tímto projektem ve stejné soutěži získali ocennění TOP 5 nejlepších náborových portálů roku. Vítězem se stala firma ČEZ, takže konkurence byla opravdu vysoká!

Současně bylo oceněno také naše firemní video, které se umístilo mezi 25ti nejlepšími firmami v České republice. Zajímá Vás, jak celý proces tvorby tohoto webu probíhal? Zákaznickou zkušenost si můžete přečíst níže. Děkujeme týmu z Daikin Brno za perfektní spolupráci a přejeme jim hodně úspěchů při získávání nových uchazečů o zaměstnání.

zobrazit online MÁM ZÁJEM O PODOBNÉ ŘEŠENÍ


FIREMNÍ VIDEO:ZÁKAZNICKÁ REFERENCE

PETR MILOTA
HR Department, Daikin Device Czech Republic s.r.o.

 
"Když jsme se letos v březnu rozhodovali, jestli se pustíme do projektu nových kariérních stránek, kariérniho videa a přiblížíme tak uchazečům o zaměstnání, jak to u nás vypadá, co je čeká, co za benefity nabízíme a jaké máme aktuálně volné pozice, ani ve snu nás nenapadlo, že v listopadu budeme pozváni do Prahy na slavnostní vyhlašování Recruitment Academy Awards 2017, a to rovnou v obou soutěžních kategoriích - “Nejlepší kariérní stránky roku” a “Nejlepší kariérní video roku 2017”.

Recruitment Academy Awards je již třetí ročník soutěže, která se snaží poukázat na kvalitní počiny oslovování kandidátů, brand buildingu a dalších částí HR marketingu. 

O celkovém vítězi rozhodovala porota složená ze členů akademické rady Recruitment Academy v čele s Janem Mühlfeitem - globálním stratégem a bývalým ředitelem Microsoft Europe, poradcem v oblasti HR marketingu Blakem Wittmanem a vítězů loňského ročníku RA Awards - v soutěžní kategorii "Nejlepší kariérní video" se jednalo o firmu Tipsport, v kategorii "Nejlepší kariérní stránky" o firmu Deloitte Czech Republic.

V kategorii o nejlepší video roku jsme nakonec obsadili umístění mezi 25ti nejlepšími firmami v České republice.
V kategorii o nejlepší kariérní stránky roku jsme byli ocenění mezi TOP5 firmami, z nichž byla jako vítěz vyhlášena společnost Skupina ČEZ se svými stránkami www.kdejinde.cz. Tímto jim gratulujeme k vítězství! 

Našeho úspěchu si velmi vážíme a děkujeme i společnosti 321 Creative Crew, která na nich s námi spolupracovala.

Pokud jste ještě naše kariérní stránky neviděli nebo hledáte práci, podívejte se na www.prace-daikinbrno.cz"
ZOBRAZIT ONLINE
mám zájem o podobné řešení
Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"

Pro tento projekt bylo vytvořeno

Grafický návrh webu obsahuje kompletní zpracování grafického designu celého webu, grafický návrh 3 typových stránek homepage, základní grafický styl pro...

Více o gafickém návrhu
Dynamické efekty na webu reagují na Váš pohyb myší a tím zvyšují zájem návštěvníka a délku jeho setrvání ne webu...

Více o interaktivních prvcích
Použití vizuálně zajímavých prvků umožňuje zdůraznit důležitá sdělení, která by jinak zapadla v záplavě informací...

Více o infografice
Nabízíme možnost vytvoření vlastní grafické Google mapy, která bude odpovádat barevnému řešení Vašeho nového webu, včetně interaktivních prvků...

Více o grafických mapách
Call to action prvky - tedy tlačítka "Mám zájem o" a "Chci" jsou nejdůležitějšími nástroji pro vytvoření zákaznické konverze...

Více o call to action

Součástí projektu je

Responzivní design zaručuje optimalizované zobrazení webových stránek na různých zařízeních (mobílní telefony, tablety aj.)...

Více o responzivu
Redakční systém slouží ke snadné správě obsahu a struktury webu...

Více o redakčním systému
SEO optimalizace webu je aktivní proces, který je důležitý pro umístění webových stránek ve výsledcích hledání...

Více o SEO optimalizaci
Nabízíme Vám možnost propojení webu s Vašimi účty na sociálních sítích...

Více o sociálních sítích
Sledovací kód Google Analytics umožňuje analyzovat chování návštěvníků na webu...

Více o Google Analytics
Daikin Czech Republic