Grafický návrh eshopu Prabos
Grafický návrh webu

Grafický návrh
eshopu Prabos

Společnost Prabos plus a.s. je český výrobce obuvi s tradicí sahající až do roku 1860. Specializují se nejenom na pracovní, armádní a loveckou obuv.
Grafický návrh eshopu Prabos
Grafický návrh eshopu Prabos
Grafický návrh eshopu Prabos
Jejich specializací je zejména lehká turistická a treková obuv vhodná do českých a slovenských hor. Součástí nového rozvoje značy je i nová kolekce trendy městská obuvi. Vytvořili jsme jim imageový grafický návrh nového e-shopu se zaměřením na propragaci Ambasadorů a jejich jedinečnou nabídku vytovření Boty na míru.

Unie grafického designu ČR


Od roku 2014 jsme členové Unie grafického designu ČR (profesní sdružení grafických designérů a typografů České republiky), jelikož nám není lhostejná budoucnost našeho oboru.

UGD aktivně propaguje grafický design a principy zdravé spolupráce mezi designéry a jejich klienty. Pomocí přednášek, seminářů a článků v tisku a na internetu se dělí o své zkušenosti, názory a o informace, aktivně vstupuje do diskusí o dalším směřování naší profese.

Účastníme se debat o oborových výběrových řízeních a veřejných soutěžích a nabízíme pomocnou ruku při jejich organizování, ať už prostřednictvím osvětových článků, nebo přímých konzultací se zadavateli, kteří se na nás obracejí.


Služby grafického studia


Jsme grafické studio a digitální agentura, která pomáhá firmám udržet tempo s inovacemi v digitální komunikaci a grafickém designu. Specializujeme se na tvorbu logotypů, vytvoření vizuální identity a přípravu firemních tiskovin, jako jsou katalogy, brožury a výroční zprávy. 

Jsme odborníci na marketingovou komunikaci se stávajícími i novými zákazníky včetně strategického plánování. Podíleli jsme se na stovkách projektů pro více, jako 350 zákazníků. Při realizaci nového projektu neděláme rozdíl mezi velkým a malým klientem. Jsme hrdí na to, že můžeme pracovat pro značky, které tu byly i za našich dědů a dávat tvář těm, které tu budou i po nás.

 • Marketingové poradenství
 • Registrace ochranné známky
 • Předtisková příprava
 • Výroba a zajištění produkce
 • Příprava manuálů
 • Profesionální překlady
 • Právní poradenství