Výrobní firmy

Daikin Device Czech Republic s.r.o.

Daikin Device Czech Republic s.r.o. (DDC) je součástí mezinárodní skupiny DAIKIN, která je světovou jedničkou ve výrobě klimatizačních zařízení. V Brně už od roku 2006 vyrábí kompresory do klimatizačních jednotek a v současné době rozšiřuje výrobní portfolio o další produkty jako jsou například tepelná čerpadla, zásobníky na vodu, tlakové láhve aj. Produkcí okolo 1 100 000 kusů výrobků ročně, zajišťujem v Brně práci pro více jak 1000 zaměstnanců.

Realizováno

Náborové video DAIKIN

Pro japonskou společnost Daikin Device Czech Republic s.r.o. jsme vytvořili pracovní portál pro nábor nových zaměstnanců. Abychom jej společnosti Daikin ještě více zefektivnili, natočili jsme perfektní výrobní a náborové video. Toto video se dostal do finále soutěže Recruitment Academy Awards 2017 a umístilo se mezi 25ti nejlepšími firmami v České republice. 

Současně byl oceněn také náš pracovní portál pro nábor nových zaměstnanců, který získal ocenění TOP 5 nejlepších náborových portálů roku. Vítězem se stala firma ČEZ, takže konkurence byla opravdu vysoká!

Zajímá Vás, jak celý proces tvorby tohoto webu probíhal? Zákaznickou zkušenost si můžete přečíst níže. Děkujeme týmu z Daikin Brno za perfektní spolupráci a přejeme jim hodně úspěchů při získávání nových uchazečů o zaměstnání.

Náborový web DAIKIN

Tento web vyhrál 1. místo v kategorii Nejlepší kariérní stránky roku 2018 v České republice, prestižní soutěže ​Recruitment Academy Awards 2018.