Výrobní firmy

Kollmorgen, s.r.o.

Společnost vznikla v roce 1991 pod jménem SMB (Servo Motory Brno) jako česká firma. Od roku 2001 se stala součástí americké skupiny Danaher Corporation a v roce 2004 se přestěhovala do nových prostor výrobního závodu v Modřicích. Od roku 2004 neustále roste a rozšiřuje výrobu transferem nových linek ze zahraničí. V říjnu 2018 vstoupila společnost Kollmorgen s.r.o. pod křídla americké korporace Altra Industrial Motion a kromě vývoje a výroby motoru do robotického průmyslu dodává motory i do zdravotnictví a dále do různých výrobních linek (potravinářské a balící linky).

Kollmorgen, s.r.o.
Kollmorgen, s.r.o.
Společnost Kollmorgen s.r.o. je součástí nadnárodní firmy s pobočkami po celém světě. Působí v oblasti výroby a montáže pohonných systémů strojních zařízení a frekvenčních měničů. Využití produktů společnosti je v robotice a v průmyslových výrobních procesech, přičemž maximum produkce je určeno na export do zahraničí.

Realizováno

Náborové video KOLLMORGEN

Náborové video KOLLMORGEN

Společnost Kollmorgen s.r.o. je součástí nadnárodní firmy s pobočkami po celém světě. Působí v oblasti výroby a montáže pohonných systémů strojních zařízení a frekvenčních měničů.