Výrobní firmy

SANELA spol. s r. o.

Sanela je předním českým výrobcem kompletního sortimentu sanitární elektroniky a naším hlavním cílem je uspokojit vysoké nároky zákazníků na moderní sociální zařízení a jejich vybavení ve spojení s vysokou hygienou a komfortní obsluhou. Obchodní značka je spojována s kvalitními výrobky nové generace sanitární techniky.

SANELA spol. s r. o.
SANELA spol. s r. o.
Díky vlastnímu vývojovému oddělení zajišťuje rozšiřování nabízených výrobků a snaží se tak rychle reagovat na měnící se požadavky trhu a zákazníků.

Realizováno

Reklamní videa SANELA

Reklamní videa SANELA

Sanela je předním českým výrobcem sanitární elektroniky. Protože jsou produkty společnosti vždy na vysoké úrovni a svoji práci vždy vykonávají bezchybně, zasadili jsme je právě do protikladu k člověku, který není vždy neomylný. Zatímco produkt Sanela svou práci bezchybně vykoná, vše ostatní je už na člověku.


Vzpomněli jsme si na situace, které se nám samotným nejednou stali a s humorem jsme je postavili do protikladu automatickým produktům, které denně usnadňují život.


A že je za kvalitou výrobků schovaná i sofistikovaná výroba se můžete přesvědčit v krátkem videu, které právě výrobu zachycuje.