Stavebnictví / Architektura

REAL GROUP SDK, s.r.o.

Realitní kancelář SDK-reality byla založena v roce 2001 jako společnost s ručením omezeným, bez zahraničního kapitálu a cizího know-how. Je stále vlastněna stejným zakladatelem a je ryze českou společností. Během našeho působení na domácím trhu jsme dokázali v tak náročném oboru, jakým je obchodování s realitami, vyrůst mezi ty největší realitní kanceláře.

REAL GROUP SDK, s.r.o.
REAL GROUP SDK, s.r.o.
Společnost SDK reality si vybírá takové spolupracovníky, kteří se již díky svým zkušenostem dokáží vcítit do pocitů prodávajících, nebo kupujících klientů. Majitel se svojí ženou ji vede jako společnost s rodinnou atmosférou.

Realizováno

Web realitní kancelářeSDK Reality Brno

Web realitní kanceláře
SDK Reality Brno

Web realitní kanceláře SDK reality, která patří mezi společnosti, které již několik let pomáhají určovat směr v kvalitě a rozsahu služeb na Moravě.

Firemní video Knotek Reality

Ve společnosti KNOTEK reality se věnují náročným projektům a prémiovým nemovitostem. Reality obchodují od roku 2004 a svým klientům přináší mimořádné služby, erudovanost a letité zkušenosti. Obchody s nemovitostmi mění na zážitky.
Firemní video Knotek Reality
Vytvoření logaKnotek reality

Vytvoření loga
Knotek reality

Návrh vizuální identity pro společnost, která se specializuje na náročné projekty a prémiové nemovitosti. Od roku 2004 se věnuje obchodování s realitami.

Webové stránky pro realitní kancelář Knotek

Grafický návrh a programování webové stránky pro realitní kancelář Knotek reality, která se věnuje náročným projektům a prémiovým nemovitostem.