Roman Hrušák

Roman Hrušák

projektový manažer pro video

hrusak@tridvajedna.cz /  +420 739 040 885

Jmenuji se Roman Hrušák, narodil jsem se 16. prosince 1990.
 

Úspěšně jsem absolvoval jak základní školu, tak gymnázium a v roce 2014 se mi, k velké radosti mých rodičů, podařilo získat bakalářský titulu v oboru Teorie interaktivních médií (rodiče do dnes neví, co si pod tímto názvem představit). Nicméně jsem tak, díky svému oboru a zájmu o média a marketing, téměř předurčen k výkonu své pozice u 321.
 

A protože mým velkým koníčkem je také sport a práce s lidmi, na jaře roku 2017 bych měl získat bakalářský titulu v oboru Animátor sportovních aktivit a Pedagogika, který v budoucnu hodlám rozšířit o titul Kondičního trenéra.
 

Trio mých největších koníčků, tedy mediální marketing a sport, uzavírá motorismus, kterému jsem propadl od dětství. Není proto vyloučené, že na naši schůzku přijedu za hezkého počasí na motorce.
 

Za svůj život jsem si stihl projít nejrůznějšími pracovními pozicemi od základního roznášení letáku, až po obchodního zástupce ve firmě vyrábějící zdravotní obuv. Nejvíce mě však obohatily každoroční montáže v Rakousku, kde jsem se nejen naučil pracovat i 15 hodin denně, ale odposlouchal i něco málo z německého jazyka a zdokonalil schopnost vycházet s lidmi. Velmi zajímavou zkušeností byla také možnost téměř dva roky spolupracovat s kulturním střediskem na pořádání kulturních akcích, kde jsem se podílel jak na chodu kina, galerie, tak právě kulturního střediska.
 

No a když mám náhodou všeho výše zmíněného plné zuby, vyrazím do přírody se svojí fenkou německého boxera, protože příroda a zvířata k mému životu neodmyslitelně patří.Chci kontaktovat tuto osobu
Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"

Další podobné reference

Martin Kotas

Jednatel / Ceo

Michal Mach

Jednatel / Kreativní ředitel

Roman Hrušák

projektový manažer pro video

Michal Janšto

Grafický dizajnér / Kodér

Petr Kopunecz

GRAFICKÝ DIZAJNÉR

Ondřej Šimko

Videocompositor / 3D/2D motion graphic

Adam Vošmera

Grafik, animátor

Juraj Koubek

Programátor

Juraj Krnáč

Guru / programátor

Jakub Nemček

reklamní výroba