Kdo jsme a co jsme byli...

2021

321 WEB Po sedmi letech vývoje pouštíme do světa další produkt, tentokrát se jedná o redakční systém pro tvorbu a úpravu obsahu webů více.

2020

321 INTRA Spouštíme 321 INTRA v šesti jazykových mutacích. Nechybí španělština, němčina, angličtina a další postupně přidáváme. Jednoduchý a přehledný online nástroj pro firemní komunikaci a řízení projektů.

2019

Technologický vývoj Služba zákazníkům je fajn, ale potřebujeme produkt. Pokud možno celosvětový. Začínáme s vývojem intranetového řešení pro firemní komunikaci, řízení zakázek a správu dokumentů. Kompletně v cloudu.

2018

Vyhráváme Academy Recruitment S náborovým webem DAIKIN se dostáváme do finále prestižní soutěže ​Recruitment Academy Awards 2018, kde vyhráváme 1. místo v kategorii nejlepší kariérní stránky roku 2018 v České republice. Současně bylo oceněno také naše firemní video, které se umístilo mezi nejlepšími.

2017

Sjednocujeme tým Z původního složení 3 kamarádů je nás patnáct. Ideální doba pro důležitá rozhodnutí nejen v podnikání, zpomalit, optimalizovat procesy, zkvalitnit služby a vybírat si klienty, kteří nám důvěřují. Strategie je jasná: menší tým, kvalitnější výstupy. Hledáme pracovní nástroje projektového řízení, najímáme firemního konzultanta, necháme si poradit.
 
 

2016

Píše se o nás Začíná se o nás psát v médiích. Naše práce opouští hranice České republiky a začínáme pracovat na zahraničních projektech. Stáváme se konkurencí pro velké agentury, zakázek přibývá a na další rozvoj není systémově a procesně možný.

2015

Pobočka Praha a Hodonín Rosteme o 200%, máme aktivních 150 zákazníků a rozšiřujeme portfolio služeb. Už po třetí se stěhujeme, otevíráme pobočku v Praze a Hodoníně.

2014

UGD Od roku 2014 jsme členové Unie grafického designu ČR.

2013

Vývoj redakčního systému Zakázky na programování webů se jen hrnou a současné redakční systémy na tvorbu webu nevyhovují. Z rozhodnutí vytvořit vlastní CMS je programátor Juraj nadšen. Startuje osm let vývoje.

2011

321 start.. V areálu brněnské Zbrojovky Martin objevuje chátrající Koudelkovu vilu s číslem popisným 321. Hned druhý den oslovuje vedení brněnské Zbrojovky s požadavkem na pronájem a zrekonstruování vily, která by byla ideálním místem pro novou kancelář. Bohužel developerské plány jsou velkolepější a z velkého snu si ponechávají v názvu číslo objektu 321 - tři dva jedna je srozumitelné, snadno zapamatovatelné -  značka je na světě. Při registraci názvu jsme nuceni přidat dovětek Creative Crew.

2008

WHITELABEL Tři kamarádi se spojují s Lukášem a pod novou hlavičkou WHITELABEL pokračují na společné cestě. Po dvou letech se ukazuje, že podnikat ve čtyřech nefunguje a projekt se rozpadá.

2007

Brainwave Těžce nabité zkušenosti z předchozího zaměstnání přetavují a zakládají grafické studio Brainwave, jak čas ukáže název není ideální a zákazníci ho často komolí. Připojuje se programátor Juraj.

2006

Čerpáme zkušenosti Martin opouští vysokou školu a nechává se zaměstnat v Centrum holdings (Centrum.cz Atlas.cz) se zaměřením na online marketing. Michal taktéž opouští vysokou školu a začíná pracovat v grafickém studiu Visione.
 

2004

První zakázky V rámci studia hledají ideální příležitosti pro brigádu, která se jim nabízí v podobě písmomalířství. Prvním zákazníkem se stává Tesco stores a nový nápis na fasádě prodejny TESCO je do týdne hotov.

1999

V Brně Líšni se potkávají dva budoucí zakladatelé firmy Michal a Martin. Společná vášeň pro typografii a design je spojí. Michal je studentem strojní průmyslovky a Martin Technického zařízení budov, zcela ideální průprava na založení grafického studia a digitální agentury. Entuziasmus jim nechybí..