SEO optimalizace

SEO OPTIMALIZACE
ESHOPU

Referenční projekt SEO optimalizace eshopu webu pro vyhledávače Seznam.cz a Google.cz na desítky klíčových slov včetně obrázků pro Google images.
Jsme tým, který má za sebou více než deset let zkušeností a stovky realizovaných projektů v oblasti SEO optimalizace firemních webů a marketingové podpory internetových projektů. Úspěšně jsme vytvořili a optimalizovali desítky jazykových mutací pro světové vyhledávače v angličtině, němčině, ruštině, francouzštině, italštině a dalších jazycích světa. SEO optimalizace www stránek je aktivní proces, který je důležitý pro umístění webových stránek ve výsledcích vyhledávání (full textu) pro vyhledávače Google.cz a Seznam.cz.

Abychom mohli stránky začít aktivně optimalizovat, je nutné ze strany programátora upravit web takovým způsobem, aby jeho forma zpracování (zdrojový kód) vyhovovala vyhledávajícím robotům full textových vyhledávačů. Právě kvalitně naprogramované stránky roboti upřednostňují ve výsledcích vyhledávání. Dalšími důležitými faktory je responzivita webu i rychlost jeho načítání.