Tvorba loga

Grafický návrh
loga IPAZIA

Ipazia 1807 je italská pražírna kávy.
Značka IPAZIA má základ v italské pražírenské tradici a přináší do světa kávy exkluzivní produkt prémiové kvality.
Nezaměnitelná chuť IPAZIA caffé je výsledkem pečlivě studovaného poměru těch nejlepších kávových zrn arabiky a robusty z předních světových plantáží.
Právě v přísném výběru kvalitní zelené kávy a vášni našich italských pražičů pro dokonale vyvážený blend totiž spočívá tajemství jedinečného aroma IPAZIA 100% ESPRESSO, které si můžete vychutnat v každém šálku. Dopřejte svým zákazníkům nevšední zážitek z kávy, pro kterou se k Vám budou rádi vracet.

Unie grafického designu ČR


Od roku 2014 jsme členové Unie grafického designu ČR (profesní sdružení grafických designérů a typografů České republiky), jelikož nám není lhostejná budoucnost našeho oboru. UGD aktivně propaguje grafický design a principy zdravé spolupráce mezi designéry a jejich klienty. Pomocí přednášek, seminářů a článků v tisku a na internetu se dělí o své zkušenosti, názory a o informace, aktivně vstupuje do diskusí o dalším směřování naší profese.

Účastníme se debat o oborových výběrových řízeních a veřejných soutěžích a nabízíme pomocnou ruku při jejich organizování, ať už prostřednictvím osvětových článků, nebo přímých konzultací se zadavateli, kteří se na nás obracejí.

Služby grafického studia


Než začneme společně tvořit nový projekt vše si na začátku promyslíme a poctivě naplánujeme. Jsme odborníci na marketingovou komunikaci se stávajícími i novými zákazníky včetně strategického plánování. Za posledních třináct let naší práce jsme se podíleli na stovkách projektů pro více, jako 350 zákazníků. Registrace nové značky a získání mezinárodní ochranné známky je pro nás standardem.
  • Marketingové poradenství
  • Registrace ochranné známky
  • Předtisková příprava
  • Výroba a zajištění produkce
  • Příprava manuálů
  • Profesionální překlady
  • Právní poradenství